Penziony v Zele

Ubytování v Zele v klidném prostředí a umístěné do méně frekventované budovy s rodinným zázemím. Přesně toto Vám nabídnou penziony v Zele. Většina penzionů v Zele se od hotelů v Zele liší svojí velikostí a množstvím pokojů, přístupem personálu a také umístěním, které je často směrováno na periférie Zele.
Řadit dle:


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

1. T Granzeke 

Foto: T Granzeke
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
86 %

T Granzeke is located in Zele and offers a garden and a terrace. This holiday home features accommodation with free WiFi. The holiday home comes with 4 bedrooms, a TV and a fully equipped kitchen that provides guests with a dishwasher and an oven.

Pokoje

Prázdninový dům s 3 ložnicemi
osob109 - 109 EUR za noc

2. Holiday home Zelenachten 

Foto: Holiday home Zelenachten
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
89 %

Located in Zele, Holiday home Zelenachten features accommodation with free WiFi. Some units also have a kitchen equipped with a dishwasher. Guests at the holiday home can enjoy a continental breakfast. Holiday home Zelenachten offers a terrace.

Pokoje

Dům se 2 ložnicemi
osoby0 - 0 EUR za noc

Hotely v okolí Zele

V důsledku malého množství ubytovacích zařízení v Zele jsme rozšířili nabídku výsledků také o ubytování v blízkém okolí Zele. Tato další ubytovací zařízení jsou řazena dle vdálenosti od Zele.


3. De Karlapper 

Foto: De Karlapper
Lokalita: Lokeren
Vzdálenost: 4.6 km
Pokojů: 4
Hodnocení hostů
84 %

Located in Lokeren in the East-Flanders region, De Karlapper provides accommodation with free WiFi. Some units also have a kitchen equipped with an oven, a microwave, and a fridge. The homestay offers a terrace.


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: